8528-3281-ico-wu.jpg

Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to komplet kojarzony raczej klasycznie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu szkolnego stroju nabiera dojrzałego charakteru dzięki wyrafinowanym materiałom i dodatkom.
W takowym zestawie śnieżna bluzka ma ponadczasowy, dopasowany krój i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz nieskomplikowane oraz usztywnione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny fason z materiału. Takowa tkanina daje jej lekko awangardowego charakteru i przekonuje, iż zakładająca ją dziewczyna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na obcasie. My proponujemy błyszczące, srebrne buciki o modnym, mocno wykrojonym kroju i z geometrycznym, szpiczastym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Niepowtarzalne buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję ozdabia kunsztowny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz przykują uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do sklepów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html

Dodaj komentarz