3560-7403-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Akupresurę można rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo zwiększać siłę nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około 5 minut.
Kobiety szybciej reagują na naciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Dodaj komentarz