3292-5398-ico-wu.jpg

Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są wstydliwym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest oznaką ich męskości. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tym kłopocie, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia erekcji to ciężki sprawdzian dla każdego kochanka. Mimo to mężczyźni powinni pamiętać, iż są to zaburzenia wyleczalne. Należy jedynie pokonać wstyd i pójść do lekarza. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to dość częste schorzenia. Spotykają średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem nasila się, bo powiększają się przyczyny powodujące problem z erekcją. Dostrzega się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć mężczyzn w dowolnym wieku. Różne są przyczyny zachorowań.

U młodych mężczyzn, czyli przed trzydziestym rokiem życia schorzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U starszych panów zaburzenia mogą brać się z niektórych chorób. Zaburzona erekcja albo jej brak mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Dodaj komentarz