Proste? To do działania, a raczej do sypialni!

Chętka na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest również od dyspozycji organizmu. potencja
Wobec tego poza zadbaniem o stosowną oprawę zbliżenia, wskazane jest 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, aby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i odrzucenie używek (picie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości wzwodu, nie ma też zdrowej liczby wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wymienionymi w artykule radami, każdy z nas jest w stanie wymienić kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ulubiony sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz pomysłowego jedzenia: miło oraz sielsko lub czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio

Otagowany , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz