6701-3864-ico-wu.jpg

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co trudności ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo różnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to z reguły choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie cialis cena libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowy klimat

Większa część mężczyzn przeżywa stres za sprawą trudów zawodowych lub problemów w związku czy w rodzinie. Może to owocować znacznym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć z nim bójkę lub brać nogi za pas, skutkiem tego zwykle tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia i napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *