957-5428-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można założyć, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo przyczyny zaburzeń erekcji mogą być różne, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód pojawia się w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem występuje, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, żeby dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o realnym kłopocie z erekcją, kiedy zaburzenie następuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły oraz humoru na seks. Warto wtedy zatroszczyć się o niwelowanie momentów stresowych, relaks kamagra zel oraz właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z większym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do członka i brak lub niepełny wzwód.
3.Tytoń. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 3/4 pacjentów prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra

Dodaj komentarz