5383-827-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Wielu mężczyzn ma kłopoty ze wzwodem. Sporo z nich nie wie, że można sobie pomóc różnymi nieinwazyjnymi sposobami np. podczas kąpieli.
Jeśli zastosujemy niemedyczne sposoby na polepszenie erekcji, od masaży na podbrzusze, poprzez dietę oraz akupresurę – masowanie i naciskanie miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to efekty są odpowiednie jedynie, kiedy robimy to regularnie i przez kilkanaście tygodni.
Współcześnie coraz więcej lekarzy, na podstawie przeprowadzonych badań, zaświadcza, że bicze viagra cena wodne są świetnym sposobem na leczenie nie tylko problemów ze wzwodem, lecz też na obniżony popęd płciowy. Dodatkowo bicze wodne polepszają niektóre czynności seksualne. Hydroterapię wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk powinien być zróżnicowany, raz ciepły, raz zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te formy zabiegu przeznaczone są dla mężczyzn, którzy przegrzewają swoje miejsca intymne, ponieważ właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z niewielkim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Dodaj komentarz